נעים להכיר

DSC03679-1.jpg

ברוכה הבאה למרחב הווירטואלי שלי. בשנים האחרונות יצרתי את המרחב הזה מתוך החוויות שלי כמטפלת, כאשת מקצוע וכאמא. האתר הזה הוא מקום דינמי שמאפשר לי לשתף במה שאני עושה, ובדרך שבה אני רואה את התחומים בהם אני נוגעת. זה פחות מקום אינפורמטיבי, כאלה יש המון ברשת. זה מרחב אישי יותר, אפילו אינטימי, תחילת הדרך... אז שוטטות נעימה.


את הדרך שלי כמטפלת התחלתי לפני יותר מעשור. בתחילת הדרך רכשתי מיומנות במגוון טיפולי מגע (עיסוי, שיאצו וטווינה) ובמקביל למדתי רפואה סינית ובשנה האחרונה אף עברתי הכשרה ייחודית למטפלי מגע באנפוקו - אומנות ריפוי במגע יפנית מסורתית המתמקדת בבטן. במהלך הדרך הארוכה והמרתקת שלי עם הרפואה הסינית התמחיתי בתחום של רפואת נשים. תחום הפריון, ההיריון והלידה ריתק אותי מההתחלה. האימהות שלי רק חיזקה בי את הצורך לעזור ולהעצים נשים שמעוניינות בדרך הזו, ולנסות להביא אותן להגשמה וריפוי.

העבודה היומיומית עם נשים מדהימה אותי ומעשירה אותי בכל יום מחדש. פעמים רבות הדרך לא פשוטה, אפילו כואבת, מתסכלת, מעייפת ומייאשת... לכן, חשוב לי ליצור עבור כל אחת, את המרחב האישי, המדויק והמכיל שלו היא זקוקה. כשאנחנו מגיעות יחד לתוצאה - אין עוצמתי וגדול מזה.
לשם אני שואפת להגיע עם כל אחת - להגשמה שלה!

קצת על הדרך שלי

אני מטפלת מוסמכת ברפואה סינית (דיקור, צמחים, טווינה) עם התמחות ברפואת נשים ופוריות. בשנים האחרונות, ההתפתחות המקצועית שלי בתחום הפוריות הביאה אותי לחפש דרך שבה אדריך את מטופלותי כיצד להשפיע על בריאותן ופוריותן ללא תלות במטפל או בשיטה.
 

החיפוש הוביל אותי ל"שיטת אביבה",  הרעיון שעליה מתבססת השיטה, הוא "להחזיר לך את השליטה על גופך". דבר שקצת נשכח מאיתנו במרוץ החיים המודרני שבו התרגלנו לתת את האחריות לבריאותינו בידי אדם אחר. "המציאה" החדשה תאמה מאוד את האמונה שלי בכוח הריפוי הטבעי שקיים אצל כל אחת מאיתנו. ומאידך, מאפשרת לנו להשפיע ולהיות בשליטה בזמן טיפולי פוריות כאשר נדרשת מעורבות של תרופות.


במהלך עבודתי בשנים האחרונות בתחום רפואת הנשים, הקמתי קליניקה אשר שמה דגש על האישה בכל שלב במעגל החיים שלה, מחזור-פריון-הריון-גיל מעבר. ארגז הכלים המקצועי שלי, מאפשר לי לטפל בדרך המקצועית ביותר תוך דגש על תהליכים פיזיים ורגשיים במקביל. האני מאמין שלי הוא לתת למטופלות את הכלים ללכת בדרך בה הן בוחרות. ללוות אותן, לייעץ ולטפל באופן המקצועי ביותר, וגם בזמנים קשים, לאפשר את המקום בו הן יכולות להיות עצמן וכך להגיע לריפוי עמוק.

אז איך זה עובד?

דרך העבודה שלי היא אישית, אינטימית, עבודה אחת על אחת. אני לא עובדת במספר חדרים במקביל. אלא, מאפשרת לכל אחת את הזמן שלה, את המקום לשוחח, להתבטא וגם לנוח. הדרך חשובה לי לא פחות מהתוצאה. חשוב לי שכל אחת תרגיש טוב... יותר מזה... מעולה. חשוב לי שתרגיש טוב עם עצמה, עם הגוף שלה... בזוגיות שלה. הכל חלק מהריפוי הכולל ומההגשמה האישית.

אני מאמינה בתהליכים, בעבודה רצינית והוליסטית. כזו שנותנת מענה כולל ולא רק "מכבה שריפות". אני מאמינה בדרך זו כי היא הנכונה! היא זו שתביא לתוצאות ארוכות טווח. את הדרך שלנו יחד אנחנו מתחילות בהיכרות, אני לומדת להכיר את ההיסטוריה הרפואית, האישית והרגשית שלך. אני לומדת מי האישה שיושבת מולי, מה הצורך שלך ואיך אני יכולה לעזור. בהמשך, אני בונה יחד איתך את תוכנית המפגשים שלנו, ואז אנחנו פשוט יוצאות לדרך.

איך מגיעים אלי?

הקליניקה שלי נמצאת בצפון רחובות, ועיצבתי אותה כך שמרגע הכניסה אפשר להרגיש "שמורידים הילוך"... זה מאפשר לנו לקחת רגע. לנשום עמוק. ולהקדיש את הזמן הזה לעצמנו. מזמינה אותך להגיע, ואם יש שאלות צרי איתי קשר, אשמח לייעץ בכל עניין... שלך, קארין